Jestem psychologiem. Ukończyłam uniwersytet SWPS. Regularnie rozwijam swoją wiedzę i kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach dotyczących m.in. neuroróżnorodności, psychoedukacji oraz wspierania rodzin.
Prowadzę konsultacje psychologiczne, grupy wsparcia oraz spotkania psychoedukacyjne dla osób neuroróżnorodnych i ich bliskich. Jestem mediatorką NVC, trenerką grup wsparcia oraz akredytowaną coachką.
W swojej pracy wspieram głównie osoby dorosłe z ADHD oraz ich bliskich. Podczas procesu diagnostycznego ważne jest dla mnie, aby osoba zgłaszająca się po wsparcie mogła poczuć się widziana, zrozumiana i bezpieczna na tyle, by nie musiała się maskować i mogła swobodnie mówić o swoich doświadczeniach oraz trudnościach.
Bliskie jest mi podejście Porozumienia bez Przemocy (NVC), które wpływa na sposób, w jaki buduję relację i towarzyszę osobom zgłaszającym się po wsparcie. Ważna jest dla mnie uważność na indywidualne potrzeby oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań, które realnie wspierają codzienne funkcjonowanie i dobrostan. Staram się tworzyć atmosferę opartą na empatii, ciekawości, akceptacji i zaufaniu.