Gabriela Gawryś

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale Psychiatrycznym Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w organizacjach pozarządowych działających na rzecz zdrowia psychicznego oraz w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej. W przeszłości prowadziłam również treningi funkcji poznawczych dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego, które mierzyły się z trudnościami w zakresie pamięci, uwagi, koncentracji oraz funkcji wykonawczych.

Obecnie pracuję jako psycholog, świadcząc konsultacje psychologiczne, oddziaływania psychoedukacyjne oraz prowadząc warsztaty. W Fundacji ADHD prowadzę procesy diagnostyczne ADHD u osób dorosłych.W pracy szczególną wagę przywiązuję do budowania atmosfery bezpieczeństwa, zaufania i otwartości. Zależy mi na stworzeniu przestrzeni, w której można swobodnie mówić o swoich trudnościach, doświadczeniach i potrzebach.

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w szkoleniach, kursach i stażach. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji, co pozwala mi dbać o wysoką jakość oraz etyczne standardy świadczonego wsparcia.